Prawnik medycyny Warszawa

Adwokat specjalizujący się w prawie medycznym świadczy usługi pomocy prawnej związanej z błędami w sztuce lekarskiej, sporami w wykonaniu zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Oprócz udzielania porad, przygotowuje opinie, analizuje dokumentację, formułuje wnioski i występuje jako przedstawiciel poszkodowanego przed sądem. Ta gałąź prawa obejmuje również prawa i obowiązki pacjenta. Jest to dziedzina wymagająca ciągłego doszkalania i poszerzania wiedzy, gdyż zarówno medycyna jak i prawo to prężnie rozwijające się branże.

Korzystanie z pomocy prawnika jest najskuteczniejszą opcją dochodzenia swoich roszczeń po doznaniu uszczerbku na zdrowiu. Doświadczenie i wiedza takiej osoby bez wątpienia pomoże w zdobyciu wyższego odszkodowania. 

Prawo w medycynie

Jednym z warszawskich adwokatów zajmujących się sprawami, które obejmuje prawo medyczne jest Karolina Seidel. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz studiów podyplomowych “Prawo medyczne i Bioetyka” Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2013 roku jest prawnikiem prowadzącym swoją kancelarię w Warszawie. Jej specjalizacją jest prawo medyczne. Prowadzi sprawy również związane z medycyną estetyczną i kosmetologią. Oprócz tego prowadzi szkolenia i jest prelegentem na licznych konferencjach w Polsce (https://adwokat-seidel.pl/home/o-mnie/). 

Zagadnienie błędu sztuki lekarskiej i błędu okołoporodowego nie ma przed Karoliną Seidel żadnych tajemnic. Dzięki nabytemu doświadczeniu i reprezentowaniu wielu klientów w sprawach związanych z medycyną, stała się profesjonalistką w tej gałęzi prawa. Pani adwokat doradza również właścicielom i managerom klinik medycyny estetycznej, ośrodków spa i kosmetologom. Dzięki jej pomocy znikają problemy związane z tym rodzajem działalności, a procedury i dokumenty przestają sprawiać trudności. Kancelaria prowadzi szkolenia z prawa medycznego dla osób wykonujących zawody medyczne. 

Pani prawnik prowadzi również sprawy karne i cywilne, rozwodowe, majątkowe i spadkowe (https://adwokat-seidel.pl/uslugi/prawo-spadkowe/). Dzięki tak szerokiej wiedzy i praktyce obejmującej różne płaszczyzny, może działać aktywnie i wykorzystywać wszystkie posiadane zasoby. Indywidualne podejście i szczegółowa analiza każdego dowodu to priorytety adwokata z Warszawy. Skutkuje to wieloma wygranymi sprawami na koncie, w dodatku z wysokimi i satysfakcjonującymi odszkodowaniami. 

Klienci poszukujący profesjonalnej kancelarii, która działa zgodnie z interesami klienta, ma doświadczenie i ciągle się rozwija, powinni udać się po pomoc do adwokat Karoliny Seidel. Po poradę mogą zgłaszać się także osoby spoza Warszawy.

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.