Prawnik prawo medyczne Warszawa

Jak być dobrym adwokatem i specjalistą w swojej pracy? W jaki sposób świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zawsze dążąc do wygrania sprawy i zapewnienia klientowi pełnego zadowolenia? Bez wątpienia kluczowe znaczenie ma konkretna specjalizacja i oddanie się konkretnemu zakresowi prac. Czy tak jest w naszym przypadku? Jak najbardziej. Jesteśmy kancelarią, która świadczy kompleksową pomoc, doradztwo i wsparcie w zakresie prawa medycznego. Działamy dla dobra pacjentów i dążymy do tego, by walka z lekarzami o dojście do prawdy i swoich racji miała szczęśliwe zakończenie.

 

***

 

W jakich sytuacjach warto wybrać naszą kancelarię?

Sytuacji, w których pomoc prawnika od spraw medycznych jest potrzebna jest bardzo dużo. W każdym przypadku pacjent potrzebuje zupełnie innej pomocy, zawsze liczy on na inne wsparcie, w zależności od konkretnej sytuacji. Kiedy na pewno warto więc skorzystać z naszej kancelarii?

Najczęściej pojawiającym się problemem są błędy lekarskie. Lekarze niestety często źle stawiają diagnozę, leczą pacjenta pod niewłaściwym kątem, a w najgorszych sytuacjach przeprowadzają operacje, które okazują się wcale nie być konieczne. W takich przypadkach z pewnością nasza pomoc może okazać się kluczowa, by walczyć o odszkodowanie, zadośćuczynienie czy rekompensatę. W jednym przypadku może to być określona suma pieniędzy, w innym ponownie przeprowadzona operacja. Każdy przypadek jest inny i do każdego należy podejść w pełni indywidualnie.

Kolejną grupą pacjentów są kobiety, u których doszło do popełnienia rażących błędów w zakresie działań okołoporodowych. Bardzo często dochodzi do śmierci dziecka lub trwałego jego kalectwa w wyniku właśnie niewłaściwych działań ginekologów i położników. W każdej z takich sytuacji, jesteśmy w stanie naszym pacjentom pomóc. Oczywiście wiadomo, iż nie cofnie się pewnych sytuacji, nie przywróci się zdrowia czy życia dziecku, ale można dochodzić swoich praw i walczyć o odszkodowanie. W wielu przypadkach takie pieniądze stanowią główne źródło potrzebne do rehabilitacji niepełnosprawnego dziecka. 

Naszymi pacjentami są również i osoby, które ucierpiały w wyniku działań lekarzy chirurgów lub kosmetologów. Wybierając takie usługi, bez wątpienia każdy pacjent chce poprawić swój wygląd, a nie go pogorszyć. Nie każdy lekarz tej specjalizacji jest fachowcem i nie każdy jest w stanie wykonać swoją usługę na takim poziomie, jakiego chce pacjent. W takich przypadkach dochodzenie odszkodowania jest jak najbardziej możliwe, a my w pełni jesteśmy w stanie każdemu z naszych pacjentów w tym pomóc. 

Dlaczego warto wybrać naszą kancelarię?

Jesteśmy specjalistami w swoim fachu. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, jak również i stosowne specjalizacje, które pozwalają nam świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Każdy pacjent jest dla nas ważny i każdy odgrywa dla nas niezwykle istotne znaczenie. Bez względu na rodzaj sprawy – każda stanowi dla nas priorytet.

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl