Prawnik medyczny Katowice

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Katowicach?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną z Katowic i chciałabym zaoferować swoją pomoc pacjentom, którzy doświadczają problemów związanych z opieką medyczną. Jako prawniczka specjalizująca się w dziedzinie prawa medycznego, moim celem jest pomóc pacjentom uzyskać sprawiedliwość i odszkodowanie za krzywdy, które doznali z powodu błędów medycznych.

W swojej pracy kładę nacisk na indywidualne podejście do każdej sprawy. Zawsze staram się zrozumieć sytuację mojego klienta i jego potrzeby, aby móc mu pomóc w najlepszy możliwy sposób. Dlatego moja oferta obejmuje kompleksową obsługę prawną, która zaczyna się od wstępnej konsultacji, a kończy na pomocy przy ubieganiu się o odszkodowanie.

Moje usługi obejmują również reprezentowanie pacjenta w sądzie, negocjowanie z ubezpieczycielami oraz pomaganie w uzyskaniu dostępu do dokumentacji medycznej. Dodatkowo, mogę doradzić w kwestiach związanych z prawami pacjenta, takimi jak zgodność z przepisami o ochronie danych medycznych.

Jako prawniczka medyczna z Katowic, mam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami i ich rodzinami. Wiem, jak stresujące może być doświadczanie problemów związanych z opieką medyczną i jestem zawsze gotowa, aby pomóc swoim klientom w każdej sytuacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnika medycznego, zachęcam do skontaktowania się ze mną. Jestem dostępna, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w rozwiązaniu problemów związanych z opieką medyczną. Zapewniam pełną poufność i dyskrecję oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl