Kancelaria adwokacka Saska Kępa

Pomoc adwokata w kwestii prawa medycznego okazuje się być bardzo często jedyną drogą do tego, by móc walczyć o swoje prawa, by odzyskać odszkodowanie, by starać się o rekompensatę. W każdym przypadku taka sytuacja przybiera zupełnie inny obrót i zawsze należy każdą traktować w sposób indywidualny. O ile w sytuacjach, gdy widać rażącą winę lekarza, pomoc adwokata nie zawsze jest potrzebna, o tyle w przypadku konfliktów na poziomie lekarz – pacjent, warto już z kancelarii skorzystać. Taką pomoc pragniemy Państwu zaoferować, mając nadzieję, iż spełnimy Wasze potrzeby, oczekiwania i wymagania.

 

***

 

Czy warto walczyć w sądzie?

Oczywiście. Bardzo wielu ludzi z obawy o sprawę sądową, walkę z lekarzem, stres i nerwy, rezygnuje z walki o odszkodowanie i próbę wyjaśnienia sprawy na drodze sądowej. Jest to najgorsze, co tylko można zrobić. Lekarz czuje się bezkarny, a pacjent ze skutkami niewłaściwych decyzji męczy się często przez całe życie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele może kosztować Państwa taka sprawa, jak trudno jest dążyć do prawdy, powracając często do traumatycznych przeżyć związanych z niewłaściwie przeprowadzoną operację, z błędami okołoporodowymi czy też z zabiegiem z zakresu chirurgii plastycznej, który zamiast polepszyć wygląd, jeszcze bardziej go zniszczył. My w każdej sytuacji staramy się znaleźć idealne wyjście. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jakość usługi na najwyższym poziomie. Reprezentujemy naszych klientów na każdej drodze postępowania sądowego. Świadczymy wsparcie, pomoc, jak również i profesjonalne doradztwo. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by nasza praca pozwoliła i nam zyskać kolejną wygraną sprawę i Państwu pełne zadowolenie z finalnego rozwiązania całej sytuacji.

Dlaczego warto postawić na naszą kancelarię?

Tylko i wyłącznie współpraca z najlepszymi jest w stanie zagwarantować klientom to, na czym tylko im zależy. My, jako kancelaria adwokacka działająca w zakresie prawa medycznego, jesteśmy w pełni do dyspozycji naszych odbiorców. W szeregach naszej firmy zasiadają adwokaci specjalizujący się w prawie medycznym. Dziesiątki wygranych spraw, indywidualne podejście do klientów, szukanie rozwiązań, które zapewniłyby jak najbardziej korzystne wyniki. Świadczymy profesjonalne doradztwo, jeśli klient ma problem i chciałby uzyskać radę, jak ma postąpić. Oferujemy pomoc w rozprawach sądowych i reprezentowaniu naszych klientów przed różnego rodzaju organami. Naszym celem jest dążenie do uzyskania prawdy i otrzymanie dla klienta takiego zadośćuczynienia, które będzie w stanie w pełni go zadowolić.

Jesteśmy przekonani o tym, że każda sprawa może zostać wygrana, jeśli odpowiednio się do niej podejdzie. I bez względu na to, czy w grę wchodzą błędy okołoporodowe, źle przeprowadzona operacja lub zabieg z zakresu kosmetologii, niewłaściwie postawiona diagnoza czy złamanie tajemnicy lekarskiej, w każdym przypadku można w pełni dochodzić swoich praw i jesteśmy przekonani, że warto to właśnie robić. 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl