Prawnik medyczny Wrocław

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi we Wrocławiu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szukasz pomocy prawnej w zakresie medycyny? Jestem prawniczką medyczną z Wrocławia i chętnie pomogę Ci rozwiązać Twoje problemy związane z opieką zdrowotną.

Zapewniam kompleksową obsługę prawną dla pacjentów, w tym reprezentowanie klientów przed sądami i organami administracyjnymi, negocjowanie umów z lekarzami i szpitalami, a także udzielanie porad prawnych w zakresie prawa medycznego.

Moje doświadczenie obejmuje szereg spraw związanych z medycyną, takich jak błędy medyczne, naruszenia prawa pacjenta, wykonywanie czynności medycznych bez zgody pacjenta, a także niewłaściwe leczenie i diagnozowanie.

Jako prawniczka medyczna z Wrocławia, jestem zawsze gotowa służyć radą i wsparciem dla pacjentów. Oferuję indywidualne podejście do każdej sprawy oraz dokładne analizowanie każdego przypadku, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla klienta.

Moje usługi obejmują:

  • Reprezentowanie klientów przed sądami i organami administracyjnymi
  • Negocjowanie umów z lekarzami i szpitalami
  • Udzielanie porad prawnych w zakresie prawa medycznego
  • Pomoc w dochodzeniu roszczeń związanych z błędami medycznymi i innymi naruszeniami prawa pacjenta
  • Pomoc w negocjowaniu porozumień między pacjentami a lekarzami lub szpitalami

Jestem przekonana, że moje doświadczenie i wiedza na temat prawa medycznego pomogą Ci rozwiązać problemy związane z opieką zdrowotną. Zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług.

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl