Prawnik medyczny Wielkopolska

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Wielkopolsce?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szanowni Państwo,

Jestem prawniczką medyczną z Wielkopolski, specjalizującą się w prawie medycznym i farmaceutycznym. Chciałabym zaproponować swoje usługi dla pacjentów, którzy potrzebują pomocy w związku z problemami zdrowotnymi.

W trakcie mojej pracy zawodowej zdobyłam doświadczenie w reprezentowaniu pacjentów przed sądami i organami administracji publicznej w sprawach związanych z błędami medycznymi, zaniedbaniami lekarskimi, nieprawidłowym leczeniem, a także w sprawach odszkodowawczych związanych z wypadkami przy pracy.

Oferuję kompleksową obsługę prawną, która obejmuje analizę dokumentacji medycznej, przygotowanie pism procesowych, reprezentowanie pacjenta przed organami sądowymi i administracyjnymi, a także negocjacje z ubezpieczycielami i zakładami opieki zdrowotnej.

Zajmuję się również doradztwem prawnym z zakresu prawa farmaceutycznego, w tym m.in. rejestracją leków i produktów leczniczych oraz sprawami związanymi z działalnością aptek.

Jako prawniczka medyczna jestem przekonana, że każdy pacjent ma prawo do właściwej opieki medycznej i do uzyskania odszkodowania za szkody poniesione w wyniku błędów medycznych. W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdej sprawy oraz na rzetelność i profesjonalizm.

Zapraszam do skorzystania z moich usług i do kontaktu w sprawie uzyskania pomocy prawnej w związku z problemami zdrowotnymi. Gwarantuję dyskrecję i pełne zaangażowanie w każdą sprawę.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl