Prawnik medyczny Wałbrzych

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Wałbrzychu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Witaj! Jestem prawniczką medyczną i chciałabym przedstawić Ci moją ofertę dla klientów z Wałbrzycha. Jako specjalista z zakresu prawa medycznego, oferuję kompleksową pomoc prawną dla osób poszkodowanych w wyniku błędów medycznych.

Moja oferta skierowana jest do osób, które cierpią na skutek błędów medycznych, takich jak nieprawidłowe leczenie, diagnoza lub nieodpowiednie zachowanie personelu medycznego. W takiej sytuacji, jako prawniczka medyczna, mogę pomóc Ci uzyskać odszkodowanie oraz zadośćuczynienie za poniesione szkody.

W ramach mojej usługi oferuję profesjonalne doradztwo prawne, które obejmuje m.in. analizę dokumentacji medycznej, sporządzanie opinii biegłych, reprezentowanie klientów przed sądem oraz negocjowanie umów z ubezpieczycielami. Moje doświadczenie i wiedza w zakresie prawa medycznego pozwalają mi na skuteczne reprezentowanie klientów w trudnych i skomplikowanych sprawach.

Moja oferta obejmuje również pomoc w uzyskaniu zasiłków i świadczeń zdrowotnych, w przypadku, gdy stan zdrowia klienta wymaga dalszego leczenia lub rehabilitacji. W tym celu udzielam porad prawnych oraz pomagam w wypełnianiu wniosków.

Zapewniam pełną dyskrecję oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Stawiam na profesjonalizm oraz skuteczność, aby zapewnić naszym klientom satysfakcję z uzyskanych wyników.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnika medycznego w Wałbrzychu lub okolicy, skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i udzielę niezbędnej pomocy prawnej.

 

 

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.