Prawnik medyczny Tarnów

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Tarnowie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką specjalizującą się w dziedzinie prawa medycznego i oferuję swoje usługi dla klientów z Tarnowa i okolic, którzy potrzebują pomocy prawnej związanej z opieką zdrowotną.

Moje usługi obejmują reprezentowanie klientów w przypadkach związanych z błędami medycznymi, wypadkami medycznymi, problemami z ubezpieczeniami zdrowotnymi, sprawami związanymi z prawami pacjenta, negocjowaniem umów medycznych i wypłat odszkodowań.

Jako doświadczona prawniczka medyczna, jestem w stanie pomóc klientom z Tarnowa w zakresie rozwiązywania różnych problemów związanych z opieką zdrowotną. Z moich usług mogą skorzystać zarówno pacjenci, jak i lekarze, placówki medyczne oraz inne podmioty związane z ochroną zdrowia.

Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie prawa medycznego, jestem w stanie pomóc klientom w uzyskaniu sprawiedliwego wynagrodzenia za szkody poniesione w wyniku błędów medycznych, jak również w negocjowaniu umów medycznych, w których strony mogą być zrównoważone i chronione.

Mój priorytet to zapewnienie klientom profesjonalnej, indywidualnej i skutecznej pomocy prawnej w zakresie prawa medycznego. Dlatego podejmuję się każdej sprawy z najwyższą starannością i dbałością o interesy moich klientów.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej związanej z opieką zdrowotną, zachęcam do skorzystania z moich usług. Zapewniam fachową pomoc i doradztwo, które pozwoli rozwiązać Twój problem w sposób skuteczny i zgodny z prawem. Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na spotkanie i omówić swoją sytuację.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl