Prawnik medyczny Szczecin

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Szczecinie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Z przyjemnością przedstawiam Państwu moją ofertę usług jako prawnik medyczny ze Szczecina. Jestem wykwalifikowanym prawnikiem specjalizującym się w dziedzinie prawa medycznego, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami, lekarzami i placówkami medycznymi.

Moje usługi obejmują szeroki zakres obsługi prawnej dla pacjentów, w tym:

  • Doradztwo prawne w sprawach związanych z prawami pacjentów, w tym w przypadku błędów medycznych, nieodpowiedniego leczenia, naruszenia prawa do prywatności i ochrony danych medycznych;
  • Reprezentowanie pacjentów przed sądami, organami administracji publicznej i komisjami ds. skarg i zażaleń;
  • Pomoc w uzyskaniu odszkodowań i zadośćuczynień z tytułu błędów medycznych oraz innych szkód zdrowotnych;
  • Doradztwo i reprezentacja prawna w sprawach dotyczących umów medycznych, regulacji dotyczących ochrony danych pacjentów, prawa farmaceutycznego oraz innych kwestii związanych z ochroną zdrowia i bezpieczeństwem pacjentów;

Gwarantuje profesjonalne podejście do każdej sprawy, indywidualne podejście do każdego klienta oraz szybką i skuteczną obsługę. Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i zapewniamy pełną poufność oraz dyskrecję.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji oraz umówienia się na spotkanie. Jestem przekonana, że nasza współpraca przyniesie Państwu korzyści i zaspokoi Państwa potrzeby związane z prawem medycznym.

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl