Prawnik medyczny Świętokrzyskie

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Świętokrzyskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną z województwa świętokrzyskiego i chętnie pomogę pacjentom w rozwiązaniu ich problemów prawnych związanych z opieką zdrowotną. Mam doświadczenie w reprezentowaniu pacjentów w sprawach dotyczących błędów medycznych, nieprawidłowej diagnozy, nadmiernego leczenia i niewłaściwych procedur medycznych. Oferuję profesjonalne doradztwo i reprezentowanie w kwestiach prawnych, aby zapewnić pacjentom ochronę i uzyskanie odszkodowania.

W przypadku błędów medycznych, oferuję kompleksową obsługę, począwszy od zbadania sprawy, poprzez ustalenie odpowiedzialności i rozpoczęcie procesu dochodzenia odszkodowania, aż do uzyskania satysfakcjonującego wyniku dla klienta. Pomagam również w uzyskaniu informacji medycznych, analizie dokumentacji medycznej oraz składaniu skarg i wniosków do właściwych organów.

W przypadku nieprawidłowej diagnozy, nadmiernego leczenia lub niewłaściwych procedur medycznych, pomagam pacjentom w uzyskaniu odpowiedniego odszkodowania za poniesione szkody oraz w sprawach związanych z naruszeniem ich praw pacjenta. Reprezentuję pacjentów w procesach sądowych oraz negocjacjach z ubezpieczycielami, aby zapewnić im uzyskanie pełnego wynagrodzenia za szkody poniesione w wyniku nieprawidłowej opieki medycznej.

Oferuję również pomoc w zakresie sporządzania dokumentów medycznych, w tym testamentów życiowych, pełnomocnictw medycznych i wypowiedzeń dotyczących odmowy przyjęcia określonej terapii. Wszystko po to, aby pacjenci mieli pewność, że ich prawa są chronione, a ich życzenia medyczne są respektowane.

Zapewniam dyskretną, profesjonalną i skuteczną pomoc prawną dla pacjentów z województwa świętokrzyskiego. Skontaktuj się ze mną, aby omówić swoją sytuację i uzyskać wsparcie w rozwiązaniu problemów prawnych związanych z opieką zdrowotną.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl