Prawnik medyczny Sosnowiec

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Sosnowcu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną z Sosnowca i chętnie pomogę Ci w rozwiązaniu problemów prawnych związanych z opieką zdrowotną. Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw medycznych i świadczę kompleksowe usługi prawne dla klientów, którzy mają problemy związane z otrzymywaniem należytej opieki medycznej lub odszkodowań za błędy medyczne.

Moja oferta skierowana jest do pacjentów, którzy są zaniepokojeni jakością świadczeń medycznych, a także do lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia, którzy potrzebują pomocy w prowadzeniu swoich spraw.

W ramach moich usług oferuję:

  1. Doradztwo prawne – pomagam w rozwiązywaniu problemów związanych z opieką zdrowotną, w tym zdiagnozowaniu błędów medycznych, odwoływaniu od decyzji ubezpieczycieli, dochodzeniu odszkodowań, negocjacjach z ubezpieczycielami, a także w przypadku sporów dotyczących odszkodowań wypadkowych.

  2. Reprezentowanie klientów w sprawach medycznych – pomagam w sporządzaniu dokumentacji medycznej, odwoływaniu się od decyzji ubezpieczycieli, a także w prowadzeniu spraw sądowych.

Zapewniam pełną dyskrecję i indywidualne podejście do każdej sprawy. Gwarantuję także profesjonalizm i zaangażowanie w realizację powierzonych mi zadań.

Jeśli potrzebujesz pomocy w prowadzeniu swojej sprawy medycznej lub chcesz uzyskać fachowe doradztwo w zakresie opieki zdrowotnej, skontaktuj się ze mną i umów się na spotkanie. Postaram się jak najlepiej pomóc Ci w rozwiązaniu Twojego problemu.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl