Prawnik medyczny Sosnowiec

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Sosnowcu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Jestem prawniczką medyczną z Sosnowca i chętnie pomogę Ci w rozwiązaniu problemów prawnych związanych z opieką zdrowotną. Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw medycznych i świadczę kompleksowe usługi prawne dla klientów, którzy mają problemy związane z otrzymywaniem należytej opieki medycznej lub odszkodowań za błędy medyczne.

Moja oferta skierowana jest do pacjentów, którzy są zaniepokojeni jakością świadczeń medycznych, a także do lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia, którzy potrzebują pomocy w prowadzeniu swoich spraw.

W ramach moich usług oferuję:

  1. Doradztwo prawne – pomagam w rozwiązywaniu problemów związanych z opieką zdrowotną, w tym zdiagnozowaniu błędów medycznych, odwoływaniu od decyzji ubezpieczycieli, dochodzeniu odszkodowań, negocjacjach z ubezpieczycielami, a także w przypadku sporów dotyczących odszkodowań wypadkowych.

  2. Reprezentowanie klientów w sprawach medycznych – pomagam w sporządzaniu dokumentacji medycznej, odwoływaniu się od decyzji ubezpieczycieli, a także w prowadzeniu spraw sądowych.

Zapewniam pełną dyskrecję i indywidualne podejście do każdej sprawy. Gwarantuję także profesjonalizm i zaangażowanie w realizację powierzonych mi zadań.

Jeśli potrzebujesz pomocy w prowadzeniu swojej sprawy medycznej lub chcesz uzyskać fachowe doradztwo w zakresie opieki zdrowotnej, skontaktuj się ze mną i umów się na spotkanie. Postaram się jak najlepiej pomóc Ci w rozwiązaniu Twojego problemu.

 

 

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.