Prawnik medyczny Rzeszów

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Rzeszowie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

 

Jestem prawniczką medyczną z Rzeszowa i chciałabym Cię serdecznie zaprosić do skorzystania z moich usług.

Moja praca polega na pomocy osobom, które doświadczyły problemów związanych z opieką medyczną. Często zdarza się, że w wyniku błędów lekarskich, zaniedbań lub niewłaściwej diagnozy pacjenci ponoszą poważne konsekwencje zdrowotne, a nawet utratę życia.

Jako prawniczka medyczna z Rzeszowa, oferuję profesjonalną i kompleksową pomoc w dochodzeniu odszkodowań za takie przypadki. Przygotowuję analizy dokumentacji medycznej, wnioski o odszkodowanie oraz reprezentuję klientów w procesie sądowym. Moje usługi obejmują także pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia za doznane cierpienia oraz inne koszty związane z leczeniem.

Zdaję sobie sprawę, że sytuacje związane z błędami medycznymi mogą być bardzo stresujące i emocjonalnie wymagające. Dlatego też, jako prawniczka medyczna, staram się zapewnić pełne wsparcie dla moich klientów i empatyczne podejście do każdej sytuacji. Staram się zrozumieć i uszanować indywidualne potrzeby każdej osoby, z którą pracuję.

Oferuję także konsultacje, w trakcie których dokładnie omawiam szczegóły związane z sytuacją pacjenta i oceniam szanse na uzyskanie odszkodowania.

Jeśli potrzebujesz pomocy w dochodzeniu swoich praw związanych z opieką medyczną, skontaktuj się ze mną. Zapewniam pełną dyskrecję i poufność każdej sytuacji, z którą będziemy mieli do czynienia. Jako prawniczka medyczna z Rzeszowa, zrobię wszystko, co w mojej mocy, by pomóc Ci w tym trudnym czasie.

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl