Prawnik medyczny Poznań

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Poznaniu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szanowni Państwo,

Jestem prawnikiem medycznym z Poznania, specjalizującym się w reprezentowaniu interesów klientów w sprawach związanych z opieką zdrowotną. Moja kancelaria oferuje kompleksowe usługi prawnicze w zakresie prawa medycznego, które obejmują:

  1. Pomoc w uzyskaniu odszkodowań za błędy medyczne – reprezentujemy naszych klientów w dochodzeniu odszkodowań za błędy medyczne, które spowodowały szkody zdrowotne lub materialne.

  2. Negocjacje umów z zakresu medycyny – pomagamy w negocjacjach umów związanych z opieką zdrowotną, zapewniając, że naszym klientom nie będą narzucane niekorzystne warunki.

  3. Doradztwo prawne w zakresie prawa medycznego – służymy naszym klientom fachowym doradztwem w zakresie prawa medycznego, co pozwala uniknąć potencjalnych problemów i zagrożeń związanych z opieką zdrowotną.

  4. Reprezentacja klientów przed sądami i organami administracyjnymi – reprezentujemy naszych klientów przed sądami i organami administracyjnymi w sprawach związanych z opieką zdrowotną, zapewniając skuteczną obronę ich interesów.

Nasza kancelaria cechuje się wysoką jakością usług oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Współpracujemy tylko z najlepszymi specjalistami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najlepsze wsparcie prawnicze.

Jesteśmy świadomi, że problemy związane z opieką zdrowotną mogą być bardzo stresujące i emocjonalnie obciążające dla naszych klientów. Dlatego też, w naszej pracy stawiamy nie tylko na fachową wiedzę, ale również na empatię i wsparcie emocjonalne.

Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią i skorzystania z naszych usług prawniczych w zakresie prawa medycznego. Gwarantujemy profesjonalizm, skuteczność oraz pełną dyskrecję.

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl