Prawnik medyczny Pomorskie

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Pomorskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Witaj! Jesteś pacjentem i potrzebujesz pomocy prawniczki medycznej z województwa pomorskiego? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – mogę Ci pomóc! Jako doświadczona prawniczka medyczna, specjalizuję się w prawie medycznym, a moim celem jest zapewnienie Ci najlepszej opieki prawnej w przypadku wszelkich problemów zdrowotnych.

W swojej pracy zajmuję się reprezentowaniem pacjentów w sprawach związanych z błędami medycznymi, odwoływaniem od decyzji ubezpieczycieli zdrowotnych, negocjowaniem odszkodowań, sporządzaniem dokumentacji medycznej oraz doradztwem w zakresie ochrony danych osobowych.

Zawsze stawiam na pierwszym miejscu dobro pacjenta i jego potrzeby. Jestem w pełni zaangażowana w każdej sprawie, którą podejmuję, i zawsze staram się osiągnąć jak najlepsze rezultaty dla moich klientów.

Jako prawniczka medyczna z województwa pomorskiego, jestem dostępna dla pacjentów z całej Polski. Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy, a moja wiedza i doświadczenie pozwolą Ci uzyskać najlepsze możliwe wyniki.

Jeśli potrzebujesz pomocy w jakiejkolwiek sprawie medycznej, nie wahaj się skontaktować ze mną. Gwarantuję pełną dyskrecję oraz profesjonalne i rzetelne podejście do każdej sprawy. Moje usługi są dostępne w konkurencyjnych cenach, a moim celem jest zapewnienie Ci kompleksowej opieki prawnej.

Zapraszam do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną, abyśmy mogli porozmawiać o Twojej sprawie. Będę Cię słuchać uważnie i pomogę Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojego zdrowia.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl