Prawnik medyczny Podlaskie

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Podlaskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną z województwa podlaskiego i chętnie oferuję swoją pomoc pacjentom potrzebującym wsparcia w zakresie prawa medycznego. Wiedza z zakresu medycyny i prawa pozwala mi na kompleksowe podejście do problemów pacjentów.

Jeśli masz problemy z otrzymaniem odpowiedniego leczenia lub diagnozy, chcesz złożyć skargę na lekarza lub szpital, potrzebujesz porady przed podjęciem decyzji o zabiegu lub operacji, to jestem tu dla Ciebie.

W ramach mojej oferty zapewniam między innymi:

  • konsultacje prawne w zakresie prawa medycznego,
  • analizę dokumentacji medycznej,
  • reprezentację pacjenta przed organami medycznymi i administracyjnymi,
  • pomoc w uzyskaniu odszkodowań i zadośćuczynień za błędy medyczne.

W swojej pracy kieruję się zasadami etyki zawodowej, a moim priorytetem jest dobro pacjenta. Dlatego zawsze staram się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla klienta, biorąc pod uwagę jego indywidualne potrzeby.

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami oraz z instytucjami medycznymi i administracyjnymi. Posiadam również wiedzę z zakresu medycyny, co pozwala mi na lepsze zrozumienie problemów pacjentów i skuteczne reprezentowanie ich interesów.

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z mojej pomocy. Gwarantuję profesjonalne podejście do każdego przypadku oraz pełne zaangażowanie w rozwiązanie problemów. Razem możemy zdziałać wiele, aby Twoje prawa jako pacjenta zostały uszanowane i chronione.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl