Prawnik medyczny Płock

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Płocku?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką specjalizującą się w prawie medycznym i chętnie oferuję swoje usługi dla klientów z Płocka. Jako prawniczka medyczna, moim celem jest zapewnienie klientom kompleksowej i fachowej pomocy w sprawach związanych z ochroną zdrowia.

Oferuję szeroki zakres usług prawnych, w tym reprezentowanie klientów w sporach medycznych, negocjowanie umów medycznych, doradztwo prawne w zakresie prawa medycznego oraz doradztwo dotyczące prawa pacjenta.

W ramach moich usług, pomagam klientom w uzyskaniu odszkodowań i zadośćuczynień za szkody poniesione w wyniku błędów medycznych. Współpracuję z ekspertami medycznymi, którzy pomagają mi w ocenie przypadków i udzielaniu fachowych porad. Zawsze staram się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla klienta, zarówno w kwestii finansowej, jak i medycznej.

Moja oferta skierowana jest do pacjentów, którzy doświadczyli szkód w wyniku błędów medycznych, ale także do przedstawicieli placówek medycznych i firm medycznych, którzy potrzebują pomocy w negocjacjach umów, doradztwie prawnych i innych kwestiach związanych z prawem medycznym.

Jako prawniczka medyczna, jestem zawsze dostępna dla swoich klientów, zarówno w biurze, jak i online. Zapewniam dyskrecję, profesjonalizm i uczciwość w każdej sprawie. Pracuję zawsze w oparciu o obowiązujące przepisy i normy prawa, dbając o najwyższą jakość usług.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej w zakresie prawa medycznego, zapraszam do kontaktu ze mną. Chętnie pomogę w rozwiązaniu Twojej sprawy i zapewnieniu najlepszych warunków finansowych i medycznych dla Ciebie lub Twojego przedsiębiorstwa.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl