Prawnik medyczny Olsztyn

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Olsztynie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką specjalizującą się w sprawach medycznych i chciałabym zaproponować swoje usługi dla mieszkańców Olsztyna oraz okolic. Moje doświadczenie w dziedzinie prawa medycznego oraz wiedza na temat systemu ochrony zdrowia w Polsce pozwala mi na skuteczne reprezentowanie pacjentów w różnego rodzaju sprawach związanych z ich zdrowiem.

Oferuję pomoc w takich sprawach, jak błędy medyczne, niewłaściwe postępowanie lekarskie, naruszenie praw pacjenta, jak również wszelkie inne kwestie związane z ochroną zdrowia. Moim celem jest zapewnienie klientom pomocy prawniczej na najwyższym poziomie, co przekłada się na satysfakcję i zadowolenie klientów.

W przypadku błędów medycznych, oferuję kompleksową pomoc od momentu wstępnej konsultacji, poprzez zbieranie dokumentacji medycznej i analizę jej, aż do reprezentowania klienta w postępowaniu sądowym. W przypadku niewłaściwego postępowania lekarskiego, pomagam w dochodzeniu roszczeń związanych z uszczerbkiem na zdrowiu oraz w uzyskaniu odpowiedniego odszkodowania.

Ponadto, oferuję również pomoc w innych kwestiach związanych z ochroną zdrowia, takich jak odmowa leczenia przez lekarza, niewłaściwe przepisywanie leków, a także naruszenie praw pacjenta, takie jak brak informacji na temat stanu zdrowia czy odmowa dostępu do dokumentacji medycznej.

Jestem przekonana, że moja wiedza oraz doświadczenie w dziedzinie prawa medycznego pozwolą mi na skuteczne reprezentowanie klientów z Olsztyna oraz okolic. Zapewniam profesjonalną i rzetelną pomoc, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zachęcam do skorzystania z moich usług oraz zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na wstępną konsultację.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl