Prawnik medyczny Lubuskie

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Lubuskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Witaj,

Jestem prawniczką medyczną z województwa lubuskiego i chciałabym Ci przedstawić moją ofertę. Jako specjalistka z zakresu prawa medycznego, mogę pomóc Ci w różnych kwestiach związanych z Twoim leczeniem i opieką zdrowotną.

Moja oferta skierowana jest do pacjentów, którzy potrzebują wsparcia w kontaktach z lekarzami, szpitalami, NFZ czy ubezpieczycielami. Współpracuję także z przedstawicielami branży medycznej, takimi jak pielęgniarki, fizjoterapeuci czy psycholodzy.

Mogę pomóc Ci w wielu sprawach, takich jak:

  1. Reklamacje i skargi dotyczące jakości usług medycznych i leków.

  2. Konsultacje w zakresie prawa medycznego oraz udzielanie porad i informacji.

  3. Wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniem zdrowotnym, w tym dochodzenie odszkodowań.

  4. Pomoc w negocjacjach z lekarzami i szpitalami, zwłaszcza w kwestiach finansowych.

  5. Reprywatyzacja i restytucja mienia szpitalnego i medycznego.

Jestem do Twojej dyspozycji i gotowa pomóc w każdej kwestii związanej z Twoim zdrowiem i opieką medyczną. Moje doświadczenie i wiedza z zakresu prawa medycznego pozwolą Ci na skuteczne rozwiązanie problemów, na jakie napotkasz w trakcie procesu leczenia.

Zapraszam do kontaktu, abyśmy mogli omówić Twoją sytuację i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Moje usługi świadczę na terenie całego województwa lubuskiego, a także online.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl