Prawnik medyczny Lubelskie

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Lubelskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szukasz pomocy prawnej związanej z medycyną? Z przyjemnością przedstawiam Ci moją ofertę usług jako prawniczka medyczna z województwa lubelskiego.

W mojej praktyce skupiam się na obszarze prawa medycznego, co oznacza, że ​​mam rozległą wiedzę na temat kwestii prawnych związanych z opieką zdrowotną, szpitalem i systemem ubezpieczeń zdrowotnych. Pomagam pacjentom w przypadkach naruszeń praw pacjenta, błędów medycznych i sporów odszkodowawczych.

Moje usługi obejmują:

  1. Porady prawne – Oferuję porady prawne dla pacjentów, którzy potrzebują pomocy w interpretacji swoich praw w systemie opieki zdrowotnej. Zapewniam pomoc w wypełnianiu dokumentów i formularzy związanych z procesem leczenia.

  2. Reprezentacja prawna – W przypadku sporów związanych z opieką zdrowotną, pomagam pacjentom w reprezentowaniu ich interesów przed sądami i organami administracyjnymi.

  3. Negocjacje – Pomagam pacjentom negocjować warunki umów z usługodawcami medycznymi, aby zapewnić im jak najlepszą opiekę medyczną.

  4. Szkolenia – Organizuję szkolenia dla pacjentów i organizacji pacjenckich w zakresie praw pacjenta, błędów medycznych i systemu ubezpieczeń zdrowotnych.

Moja praktyka jest zorientowana na pacjenta, a moim celem jest zapewnienie, aby każdy pacjent miał pełną ochronę prawną w zakresie opieki zdrowotnej. Zapewniam profesjonalne i skuteczne rozwiązania prawne dla moich klientów, aby pomóc im w osiągnięciu najlepszych wyników.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej związanej z opieką zdrowotną, skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl