Prawnik medyczny Łódź

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Łodzi?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Jestem prawniczką medyczną z Łodzi, specjalizującą się w pomocy pacjentom w sprawach związanych z opieką zdrowotną. Oferuję szeroki zakres usług, które mogą pomóc pacjentom w uzyskaniu odszkodowania za błędy medyczne, przewlekłe choroby i problemy z ubezpieczeniami zdrowotnymi.

Moja praktyka obejmuje wiele obszarów prawa, w tym prawo cywilne, prawo ubezpieczeń zdrowotnych, prawo medyczne, prawo administracyjne i prawo pracy. Mam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w reprezentowaniu pacjentów przed sądami i organami administracyjnymi w Łodzi i innych miastach Polski.

Oferuję porady prawnicze dla pacjentów, którzy mają problemy związane z opieką zdrowotną. Pomagam pacjentom zrozumieć ich prawa i obowiązki w stosunku do lekarzy, szpitali i innych podmiotów medycznych. Doradzam pacjentom, którzy chcą pozwać lekarzy lub szpitale za błędy medyczne lub inny rodzaj niewłaściwej opieki zdrowotnej.

Oferuję również usługi reprezentowania pacjentów przed sądami i organami administracyjnymi. Pomagam pacjentom w prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych, w tym postępowań odwoławczych i apelacyjnych. Reprezentuję pacjentów w negocjacjach z ubezpieczycielami zdrowotnymi i innymi podmiotami medycznymi.

Mój cel to zapewnienie pacjentom pełnej ochrony ich praw w zakresie opieki zdrowotnej. Jestem zaangażowana w pomoc pacjentom w uzyskaniu odszkodowania za błędy medyczne i inne problemy związane z opieką zdrowotną. Moja praktyka prawnicza opiera się na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta i na zapewnieniu kompleksowej pomocy w zakresie opieki zdrowotnej.

Zapraszam wszystkich pacjentów z Łodzi i innych miast Polski do skorzystania z moich usług prawniczych. Jestem do dyspozycji przez telefon, e-mail lub osobiście.

 

 

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.