Prawnik medyczny Łódź

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Łodzi?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną z Łodzi, specjalizującą się w pomocy pacjentom w sprawach związanych z opieką zdrowotną. Oferuję szeroki zakres usług, które mogą pomóc pacjentom w uzyskaniu odszkodowania za błędy medyczne, przewlekłe choroby i problemy z ubezpieczeniami zdrowotnymi.

Moja praktyka obejmuje wiele obszarów prawa, w tym prawo cywilne, prawo ubezpieczeń zdrowotnych, prawo medyczne, prawo administracyjne i prawo pracy. Mam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w reprezentowaniu pacjentów przed sądami i organami administracyjnymi w Łodzi i innych miastach Polski.

Oferuję porady prawnicze dla pacjentów, którzy mają problemy związane z opieką zdrowotną. Pomagam pacjentom zrozumieć ich prawa i obowiązki w stosunku do lekarzy, szpitali i innych podmiotów medycznych. Doradzam pacjentom, którzy chcą pozwać lekarzy lub szpitale za błędy medyczne lub inny rodzaj niewłaściwej opieki zdrowotnej.

Oferuję również usługi reprezentowania pacjentów przed sądami i organami administracyjnymi. Pomagam pacjentom w prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych, w tym postępowań odwoławczych i apelacyjnych. Reprezentuję pacjentów w negocjacjach z ubezpieczycielami zdrowotnymi i innymi podmiotami medycznymi.

Mój cel to zapewnienie pacjentom pełnej ochrony ich praw w zakresie opieki zdrowotnej. Jestem zaangażowana w pomoc pacjentom w uzyskaniu odszkodowania za błędy medyczne i inne problemy związane z opieką zdrowotną. Moja praktyka prawnicza opiera się na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta i na zapewnieniu kompleksowej pomocy w zakresie opieki zdrowotnej.

Zapraszam wszystkich pacjentów z Łodzi i innych miast Polski do skorzystania z moich usług prawniczych. Jestem do dyspozycji przez telefon, e-mail lub osobiście.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl