Prawnik medyczny Kujawsko-Pomorskie

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Kujawsko-Pomorskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną z województwa kujawsko-pomorskiego i chciałabym zaoferować swoje usługi pacjentom, którzy potrzebują pomocy prawnej w zakresie medycyny. Moja specjalizacja obejmuje szeroki zakres problemów prawnych związanych z opieką zdrowotną, w tym błędami medycznymi, odpowiedzialnością lekarzy, negocjacjami z ubezpieczycielami oraz prawami pacjentów.

Jako prawniczka medyczna, wiem jak trudne i stresujące mogą być sytuacje, kiedy pacjent doświadcza błędu medycznego lub niesłusznej odpowiedzialności za szkody, jakie ponosi w wyniku zabiegów lub innych procedur medycznych. Dlatego oferuję swoją wiedzę i doświadczenie, aby pomóc pacjentom zrozumieć ich prawa i obronić swoje interesy.

Moje usługi obejmują m.in. analizę dokumentacji medycznej, ocenę prawdopodobieństwa odpowiedzialności lekarza lub placówki medycznej, negocjacje z ubezpieczycielami, przygotowanie wniosków o odszkodowanie oraz reprezentowanie klientów przed sądami i organami administracyjnymi.

Jako prawniczka medyczna z województwa kujawsko-pomorskiego, jestem dostępna dla pacjentów z całego regionu. Oferuję konsultacje indywidualne, które pozwalają mi dokładnie poznać sytuację pacjenta i zaoferować mu najlepsze rozwiązanie.

Mój cel to zapewnienie pacjentom profesjonalnej i skutecznej pomocy w zakresie prawa medycznego. Wierzę, że każdy pacjent ma prawo do otrzymania najlepszej opieki zdrowotnej oraz ochrony swoich praw i interesów. Dlatego pracuję z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić moim klientom najwyższą jakość usług prawnych.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej w zakresie medycyny, skontaktuj się ze mną, aby umówić się na konsultację. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i omówię, jak mogę pomóc w Twojej sprawie.

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl