Prawnik medyczny Kraków

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Krakowie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną z Krakowa i chciałabym zaproponować swoje usługi dla pacjentów, którzy potrzebują pomocy w sprawach prawnych związanych z opieką zdrowotną.

Moja oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym reprezentowanie pacjentów w sprawach medycznych, pomaganie w sporządzaniu dokumentów medycznych, a także udzielanie porad prawnych w zakresie prawa medycznego.

Jako prawniczka medyczna, moje doświadczenie obejmuje rozwiązywanie spraw związanych z błędami medycznymi, naruszeniem prawa pacjenta do prywatności i ochrony danych medycznych, a także sporami dotyczącymi ubezpieczeń zdrowotnych.

W mojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdej sprawy i każdego pacjenta. Zapewniam pełne zaangażowanie i profesjonalizm, a także ciągłą komunikację w celu zapewnienia, że pacjent jest zawsze na bieżąco z postępem swojej sprawy.

Każda sprawa jest dla mnie ważna i traktowana z najwyższą uwagą. Służę pomocą w każdym kroku, od początkowego doradztwa, przez negocjacje z lekarzami i placówkami medycznymi, aż po reprezentowanie pacjenta przed sądem.

Mój cel to zapewnienie pacjentom ochrony ich praw i dostępu do opieki medycznej najwyższej jakości. Współpracując ze mną, pacjenci mogą być pewni, że ich sprawy są w dobrych rękach.

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach medycznych, skontaktuj się ze mną, a postaram się pomóc w rozwiązaniu Twoich problemów.

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl