Prawnik medyczny Kraków

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Krakowie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Jestem prawniczką medyczną z Krakowa i chciałabym zaproponować swoje usługi dla pacjentów, którzy potrzebują pomocy w sprawach prawnych związanych z opieką zdrowotną.

Moja oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym reprezentowanie pacjentów w sprawach medycznych, pomaganie w sporządzaniu dokumentów medycznych, a także udzielanie porad prawnych w zakresie prawa medycznego.

Jako prawniczka medyczna, moje doświadczenie obejmuje rozwiązywanie spraw związanych z błędami medycznymi, naruszeniem prawa pacjenta do prywatności i ochrony danych medycznych, a także sporami dotyczącymi ubezpieczeń zdrowotnych.

W mojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdej sprawy i każdego pacjenta. Zapewniam pełne zaangażowanie i profesjonalizm, a także ciągłą komunikację w celu zapewnienia, że pacjent jest zawsze na bieżąco z postępem swojej sprawy.

Każda sprawa jest dla mnie ważna i traktowana z najwyższą uwagą. Służę pomocą w każdym kroku, od początkowego doradztwa, przez negocjacje z lekarzami i placówkami medycznymi, aż po reprezentowanie pacjenta przed sądem.

Mój cel to zapewnienie pacjentom ochrony ich praw i dostępu do opieki medycznej najwyższej jakości. Współpracując ze mną, pacjenci mogą być pewni, że ich sprawy są w dobrych rękach.

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach medycznych, skontaktuj się ze mną, a postaram się pomóc w rozwiązaniu Twoich problemów.

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.