Prawnik medyczny Koszalin

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Koszalinie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Szanowni Państwo,

Jestem prawniczką medyczną i oferuję moje usługi wszystkim klientom z Koszalina i okolic, którzy potrzebują pomocy prawnej związanej z medycyną. Zajmuję się szerokim zakresem spraw związanych z prawem medycznym i zapewniam moim klientom fachową pomoc na każdym etapie postępowania.

Moja oferta obejmuje między innymi reprezentowanie pacjentów w sprawach związanych z błędami medycznymi, negocjowanie porozumień z ubezpieczycielami zdrowotnymi oraz udzielanie porad prawnych dotyczących odszkodowań i rent z tytułu niezdolności do pracy.

Jako doświadczona prawniczka medyczna, jestem w stanie pomóc w rozwiązywaniu różnych problemów związanych z prawem medycznym, w tym również w przypadku konfliktów z pracodawcami w branży medycznej czy szpitalami. Zapewniam kompleksowe podejście do każdej sprawy oraz pełne zaangażowanie w celu uzyskania najlepszego wyniku dla mojego klienta.

Zawsze stawiam na jakość moich usług, dlatego moja praca opiera się na solidnej wiedzy teoretycznej, praktycznym doświadczeniu oraz ciągłym podnoszeniu kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych.

Zapraszam do skorzystania z moich usług prawniczych i gwarantuję profesjonalną obsługę oraz pełne zrozumienie dla Państwa sytuacji. Oferuję elastyczne podejście do każdej sprawy oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Aby umówić się na spotkanie i poznać szczegóły mojej oferty, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania i udzielę niezbędnych informacji.

 

 

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.