Prawnik medyczny Koszalin

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Koszalinie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szanowni Państwo,

Jestem prawniczką medyczną i oferuję moje usługi wszystkim klientom z Koszalina i okolic, którzy potrzebują pomocy prawnej związanej z medycyną. Zajmuję się szerokim zakresem spraw związanych z prawem medycznym i zapewniam moim klientom fachową pomoc na każdym etapie postępowania.

Moja oferta obejmuje między innymi reprezentowanie pacjentów w sprawach związanych z błędami medycznymi, negocjowanie porozumień z ubezpieczycielami zdrowotnymi oraz udzielanie porad prawnych dotyczących odszkodowań i rent z tytułu niezdolności do pracy.

Jako doświadczona prawniczka medyczna, jestem w stanie pomóc w rozwiązywaniu różnych problemów związanych z prawem medycznym, w tym również w przypadku konfliktów z pracodawcami w branży medycznej czy szpitalami. Zapewniam kompleksowe podejście do każdej sprawy oraz pełne zaangażowanie w celu uzyskania najlepszego wyniku dla mojego klienta.

Zawsze stawiam na jakość moich usług, dlatego moja praca opiera się na solidnej wiedzy teoretycznej, praktycznym doświadczeniu oraz ciągłym podnoszeniu kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych.

Zapraszam do skorzystania z moich usług prawniczych i gwarantuję profesjonalną obsługę oraz pełne zrozumienie dla Państwa sytuacji. Oferuję elastyczne podejście do każdej sprawy oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Aby umówić się na spotkanie i poznać szczegóły mojej oferty, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania i udzielę niezbędnych informacji.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl