Prawnik medyczny Kielce

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Kielcach?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem doświadczoną prawniczką medyczną, specjalizującą się w pomocy dla klientów związanej z problemami prawnymi w obszarze medycznym. W ciągu wielu lat pracy zdobyłam bogate doświadczenie w pracy z pacjentami, personel medyczny oraz instytucjami ochrony zdrowia.

Moja oferta skierowana jest do osób, które spotkały się z problemami prawnymi wynikającymi z nieodpowiedniego leczenia, błędów medycznych lub niewłaściwych postępowań w procesie diagnostycznym. W takich sytuacjach oferuję kompleksowe doradztwo prawne oraz reprezentację w postępowaniach sądowych i pozasądowych. Moim celem jest zapewnienie moim klientom wsparcia oraz osiągnięcie jak najkorzystniejszego wyniku w ich sprawach.

Moje usługi obejmują m.in.:

  1. Doradztwo prawne – analiza sytuacji prawnej klienta oraz zaproponowanie najlepszego rozwiązania, w tym przygotowanie odpowiednich dokumentów.

  2. Reprezentacja przed sądami i organami administracyjnymi – świadczenie pomocy prawnej w toku postępowań sądowych, odwoławczych oraz administracyjnych.

  3. Mediacje – prowadzenie mediacji w celu osiągnięcia porozumienia między stronami sporu, co pozwala zaoszczędzić czas i koszty.

  4. Negocjacje – reprezentacja klienta w negocjacjach z instytucjami ochrony zdrowia, firmami ubezpieczeniowymi i innymi podmiotami.

Jako prawniczka medyczna jestem zawsze gotowa pomóc swoim klientom w ich sprawach prawnych. Zapewniam profesjonalne doradztwo i reprezentację, dbając o każdy szczegół. Jestem przekonana, że moja wiedza i doświadczenie pozwolą na osiągnięcie jak najlepszych wyników dla moich klientów.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl