Prawnik medyczny Gdynia

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Gdyni?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną z Gdyni i chciałabym zaproponować swoją pomoc pacjentom, którzy doświadczają problemów związanych z opieką medyczną.

Jako prawniczka medyczna, specjalizuję się w pomocy pacjentom w odniesieniu do różnych aspektów prawa medycznego, takich jak błędy medyczne, nieprawidłowości w leczeniu, naruszenia prawa pacjenta, problemy z ubezpieczeniami zdrowotnymi oraz innymi kwestiami związanymi z opieką medyczną.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zrozumieniu swoich praw jako pacjent, w walce o swoje interesy lub w dochodzeniu swoich praw przed organami medycznymi, zapraszam Cię do skorzystania z mojej pomocy.

Moja praca opiera się na indywidualnym podejściu do każdej sprawy, co oznacza, że będę pracować z Tobą na całym procesie od pierwszych kroków aż do rozwiązania Twojego problemu.

Oferuję również konsultację w celu przedyskutowania Twojego problemu i udzielenia Ci wskazówek co do dalszych kroków.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej związanej z medycyną, skontaktuj się ze mną i z przyjemnością pomogę Ci w Twojej sytuacji.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl