Prawnik medyczny Gdańsk

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Gdańsku?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Jestem prawniczką medyczną z Gdańska i oferuję swoje usługi w zakresie prawa medycznego dla pacjentów. Wiem, jak ważne jest dla każdego człowieka zdrowie i dostęp do najlepszej opieki medycznej. Dlatego chcę pomóc pacjentom zrozumieć ich prawa i uzyskać najlepsze możliwe wsparcie.

Moja oferta obejmuje doradztwo w kwestiach związanych z praktyką lekarską i farmaceutyczną, w tym błędami medycznymi, odpowiedzialnością cywilną, postępowaniami dyscyplinarnymi przed organami samorządu zawodowego, a także zgodnością z przepisami prawa. Pomagam również w przygotowaniu i analizie dokumentacji medycznej oraz umów.

Jako prawniczka medyczna z Gdańska stawiam na indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego sytuacji. Pomagam w rozumieniu skomplikowanych zagadnień prawnych i staram się wyjaśnić, jakie kroki należy podjąć, aby chronić swoje interesy jako pacjent.

Zależy mi na tym, aby pacjenci mieli pełną wiedzę na temat swoich praw i obowiązków, dlatego staram się edukować ich na temat zagadnień związanych z prawem medycznym. Pragnę, aby każdy pacjent czuł się bezpiecznie i wiedział, że może liczyć na moje wsparcie w razie potrzeby.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestiach związanych z prawem medycznym, skontaktuj się ze mną. Gwarantuję pełną dyskrecję i rzetelną pomoc prawą w każdej sprawie. Współpraca z prawniczką medyczną z Gdańska to gwarancja profesjonalnego doradztwa i ochrony Twoich interesów jako pacjenta.

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.