Prawnik medyczny Gdańsk

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Gdańsku?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną z Gdańska i oferuję swoje usługi w zakresie prawa medycznego dla pacjentów. Wiem, jak ważne jest dla każdego człowieka zdrowie i dostęp do najlepszej opieki medycznej. Dlatego chcę pomóc pacjentom zrozumieć ich prawa i uzyskać najlepsze możliwe wsparcie.

Moja oferta obejmuje doradztwo w kwestiach związanych z praktyką lekarską i farmaceutyczną, w tym błędami medycznymi, odpowiedzialnością cywilną, postępowaniami dyscyplinarnymi przed organami samorządu zawodowego, a także zgodnością z przepisami prawa. Pomagam również w przygotowaniu i analizie dokumentacji medycznej oraz umów.

Jako prawniczka medyczna z Gdańska stawiam na indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego sytuacji. Pomagam w rozumieniu skomplikowanych zagadnień prawnych i staram się wyjaśnić, jakie kroki należy podjąć, aby chronić swoje interesy jako pacjent.

Zależy mi na tym, aby pacjenci mieli pełną wiedzę na temat swoich praw i obowiązków, dlatego staram się edukować ich na temat zagadnień związanych z prawem medycznym. Pragnę, aby każdy pacjent czuł się bezpiecznie i wiedział, że może liczyć na moje wsparcie w razie potrzeby.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestiach związanych z prawem medycznym, skontaktuj się ze mną. Gwarantuję pełną dyskrecję i rzetelną pomoc prawą w każdej sprawie. Współpraca z prawniczką medyczną z Gdańska to gwarancja profesjonalnego doradztwa i ochrony Twoich interesów jako pacjenta.

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl