Prawnik medyczny Elbląg

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Elblągu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szanowni Państwo,

Jestem prawniczką specjalizującą się w prawie medycznym i z przyjemnością oferuję moje usługi klientom z Elbląga i okolic.

W ramach mojej praktyki zajmuję się różnymi kwestiami prawnymi związanymi z opieką zdrowotną, w tym:

  • Błędami medycznymi – pomagam ofiarom błędów medycznych w uzyskaniu odszkodowań i zadośćuczynienia za poniesione szkody
  • Prawami pacjenta – udzielam porad prawnych w zakresie praw pacjenta, w tym w przypadkach naruszenia tajemnicy lekarskiej, nieuzasadnionego odmowy leczenia, czy niewłaściwego zachowania personelu medycznego
  • Umowami medycznymi – pomagam w sporządzaniu i interpretacji umów zawieranych z placówkami medycznymi, w tym w przypadku naruszenia umowy przez jedną ze stron
  • Prawem farmaceutycznym – udzielam porad prawnych dotyczących kwestii związanych z farmaceutykami, w tym z procedurami rejestracji i nadzoru nad lekami, czy z naruszeniami prawa farmaceutycznego.

Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie prawa medycznego, jestem w stanie zapewnić swoim klientom fachową i skuteczną pomoc w rozwiązaniu ich problemów prawnych związanych z opieką zdrowotną.

Zapewniam indywidualne podejście do każdej sprawy, profesjonalizm, troskę o dobro klienta oraz dbałość o zachowanie poufności i tajemnicy zawodowej.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnika medycznego, zapraszam do kontaktu ze mną. Chętnie udzielę porad prawnych oraz pomogę w rozwiązaniu problemów związanych z opieką zdrowotną.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl