Prawnik medyczny Dolnośląskie

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Dolnośląskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną z województwa dolnośląskiego, specjalizującą się w sprawach dotyczących odszkodowań za błędy medyczne oraz naruszenia praw pacjentów. Moją misją jest pomóc Ci w uzyskaniu sprawiedliwości oraz odszkodowania za poniesione szkody.

Działając na podstawie mojego doświadczenia i wiedzy, oferuję Ci kompleksową obsługę prawną w zakresie spraw związanych z medycyną. Współpracuję z najlepszymi ekspertami medycznymi oraz specjalistami w dziedzinie badań medycznych, aby zapewnić Ci jak najlepsze wsparcie i doradztwo w trudnych sytuacjach.

Jeśli doznałeś szkody w wyniku błędu medycznego lub naruszenia Twoich praw pacjenta, jestem tu, aby Ci pomóc. Przygotuję dla Ciebie indywidualną strategię prawną, która będzie uwzględniała wszystkie aspekty Twojej sytuacji oraz będzie skierowana na uzyskanie jak największego odszkodowania.

Współpracując ze mną, otrzymasz profesjonalną obsługę prawną w każdym etapie procesu. Będę Cię reprezentować przed sądem oraz innymi instytucjami medycznymi i ubezpieczeniowymi. Zapewnię Ci pełne wsparcie oraz doradztwo w zakresie dokumentacji i procesu odszkodowawczego.

Jako prawniczka medyczna, zawsze kieruję się dobrem moich klientów oraz stawiam na transparentność i rzetelność. Moje usługi są dostępne dla wszystkich pacjentów z Dolnego Śląska, którzy potrzebują pomocy w sprawach medycznych.

Zapraszam Cię do kontaktu, abyśmy mogli omówić Twoją sytuację oraz zaproponować najlepsze rozwiązania. Razem możemy uzyskać sprawiedliwość i odszkodowanie, na które zasługujesz.

 


 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl