Prawnik medyczny Dąbrowa Górnicza

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Dąbrowie Górniczej?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką specjalizującą się w prawie medycznym i oferuję swoje usługi dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Moim celem jest zapewnienie wsparcia prawnego dla klientów, którzy doświadczyli błędów medycznych, niewłaściwych diagnoz, zaniedbań opieki medycznej lub innych problemów związanych z opieką zdrowotną.

Moja firma oferuje kompleksowe doradztwo prawnicze dla pacjentów, którzy zmagają się z problemami związanymi z opieką zdrowotną. Moje usługi obejmują reprezentowanie klientów w negocjacjach z ubezpieczycielami oraz w prowadzeniu spraw w sądzie. Pomagam również w uzyskaniu odszkodowań za szkody wynikające z błędów medycznych oraz w dochodzeniu roszczeń związanych z chorobami zawodowymi.

Moja praca opiera się na indywidualnym podejściu do klientów. Zawsze staram się zrozumieć sytuację mojego klienta i pomóc mu osiągnąć najlepszy wynik w jego sprawie. Pracuję na podstawie transparentnych zasad i jestem dostępna dla moich klientów na każdym etapie postępowania.

Oferuję również darmową konsultację dla nowych klientów, aby pomóc im zrozumieć ich prawa i omówić ich sytuację prawno-medyczną. W ten sposób mogę zaproponować najlepsze rozwiązania dla danego przypadku i pomóc klientowi podjąć decyzję dotyczącą dalszych działań.

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie błędów medycznych lub innych problemów związanych z opieką zdrowotną, skontaktuj się ze mną, a ja z przyjemnością pomogę Ci osiągnąć satysfakcjonujący wynik.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl