Prawnik medyczny Częstochowa

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Częstochowie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Witaj, jestem prawniczką medyczną z Częstochowy i chciałabym zaproponować moją pomoc pacjentom, którzy potrzebują wsparcia prawniczego w związku z problemami medycznymi.

Moje doświadczenie pozwala mi pomagać w wielu dziedzinach prawa medycznego, takich jak: odpowiedzialność lekarza, błędy medyczne, zaniedbania w opiece zdrowotnej, odszkodowania za szkody zdrowotne, ubezpieczenia zdrowotne oraz wiele innych.

Jeśli jesteś pacjentem i masz problem medyczny, z którym chcesz się zmierzyć, jestem gotowa Ci pomóc. Moja praca skupia się na tym, aby pomóc Ci zrozumieć Twoje prawa, wyjaśnić sytuację prawną i pomóc w osiągnięciu odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie.

Jeśli uważasz, że Twój lekarz lub personel medyczny postąpili nieprawidłowo lub zaniedbali opiekę nad Tobą lub Twoją rodziną, możemy pomóc Ci w dochodzeniu swoich praw i otrzymaniu należnej rekompensaty. W przypadku błędów medycznych, możemy pomóc Ci w zidentyfikowaniu i wykazaniu szkód oraz szans na uzyskanie odszkodowania.

Oferuję również doradztwo i pomoc w kwestiach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, w tym pomocy w negocjowaniu z ubezpieczycielami i uzyskiwaniu odszkodowań za niewłaściwe postępowanie.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawniczej w sprawach medycznych, skontaktuj się ze mną, a z przyjemnością Ci pomogę. Jestem gotowa pracować z Tobą, aby pomóc Ci osiągnąć pozytywne rozwiązanie dla Twojej sytuacji medycznej.

 

 

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.