Prawnik medyczny Częstochowa

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Częstochowie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Witaj, jestem prawniczką medyczną z Częstochowy i chciałabym zaproponować moją pomoc pacjentom, którzy potrzebują wsparcia prawniczego w związku z problemami medycznymi.

Moje doświadczenie pozwala mi pomagać w wielu dziedzinach prawa medycznego, takich jak: odpowiedzialność lekarza, błędy medyczne, zaniedbania w opiece zdrowotnej, odszkodowania za szkody zdrowotne, ubezpieczenia zdrowotne oraz wiele innych.

Jeśli jesteś pacjentem i masz problem medyczny, z którym chcesz się zmierzyć, jestem gotowa Ci pomóc. Moja praca skupia się na tym, aby pomóc Ci zrozumieć Twoje prawa, wyjaśnić sytuację prawną i pomóc w osiągnięciu odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie.

Jeśli uważasz, że Twój lekarz lub personel medyczny postąpili nieprawidłowo lub zaniedbali opiekę nad Tobą lub Twoją rodziną, możemy pomóc Ci w dochodzeniu swoich praw i otrzymaniu należnej rekompensaty. W przypadku błędów medycznych, możemy pomóc Ci w zidentyfikowaniu i wykazaniu szkód oraz szans na uzyskanie odszkodowania.

Oferuję również doradztwo i pomoc w kwestiach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, w tym pomocy w negocjowaniu z ubezpieczycielami i uzyskiwaniu odszkodowań za niewłaściwe postępowanie.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawniczej w sprawach medycznych, skontaktuj się ze mną, a z przyjemnością Ci pomogę. Jestem gotowa pracować z Tobą, aby pomóc Ci osiągnąć pozytywne rozwiązanie dla Twojej sytuacji medycznej.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl