Prawnik medyczny Bytom

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Bytomiu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną z wieloletnim doświadczeniem w reprezentowaniu klientów w kwestiach związanych z prawem medycznym. W ofercie dla klientów z Bytomia proponuję kompleksowe wsparcie prawnicze w sprawach związanych z opieką zdrowotną i prawami pacjenta.

Nasze usługi obejmują między innymi:

  1. Pomoc w przypadkach błędów medycznych – jeśli masz wątpliwości co do opieki medycznej, którą otrzymałeś, a podejrzewasz, że doprowadziło to do szkody zdrowotnej, pomogę Ci w zebraniu i ocenie dowodów oraz w prowadzeniu postępowania o odszkodowanie.

  2. Doradztwo w kwestiach związanych z leczeniem – pomogę Ci zrozumieć swoje prawa pacjenta, w tym prawo do informacji o stanie zdrowia, przeprowadzaniu badań, diagnozowaniu chorób i podejmowaniu decyzji dotyczących leczenia.

  3. Reprezentowanie klientów przed organami administracyjnymi – pomogę Ci w sporządzaniu skarg do organów nadzorujących działalność placówek medycznych i lekarzy oraz w reprezentowaniu Cię w postępowaniach przed organami administracyjnymi.

  4. Wsparcie prawne dla placówek medycznych – oferuję również usługi doradcze dla placówek medycznych, w tym w zakresie sporządzania umów z pacjentami, rozwiązywania sporów z ubezpieczycielami oraz wdrażania procedur zgodnych z prawem medycznym.

Moja firma działa na rynku prawniczym od wielu lat i cieszy się uznaniem klientów. Zapewniam profesjonalne podejście do każdej sprawy, pełne zaangażowanie i dyskrecję. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na konsultację.

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl