Prawnik medyczny Białystok

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Białymstoku?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawnikiem specjalizującym się w sprawach związanych z błędami medycznymi, działającym na terenie Białegostoku. Oferuję kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa medycznego, w szczególności w kwestiach związanych z błędami medycznymi.

Moje usługi obejmują między innymi:

  • Analizę dokumentacji medycznej – przeprowadzam wnikliwą analizę dokumentacji medycznej w celu ustalenia okoliczności związanych z błędami medycznymi i oceny szans na uzyskanie odszkodowania.
  • Reprezentowanie pacjentów – reprezentuję pacjentów w negocjacjach z ubezpieczycielami, w sądzie oraz przed innymi organami i instytucjami, w celu uzyskania należnego odszkodowania za szkody powstałe w wyniku błędów medycznych.

Jako prawnik od błędów medycznych, gwarantuję Państwu pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście do każdej sprawy. Posiadam wiedzę i doświadczenie niezbędne do skutecznego reprezentowania interesów pacjentów oraz podmiotów medycznych.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnika od błędów medycznych, proszę o kontakt. Chętnie odpowiem na Państwa pytania i pomogę w rozwiązaniu problemów prawnych związanych z błędami medycznymi.

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl