Adwokat Saska Kępa

Kancelaria została założona przez adwokata Karolinę Seidel w 2013 roku.
Zdobyte doświadczenia na salach sądowych w połączeniu z fachową wiedzą prawniczą, pozwala nam na bardzo skuteczne prowadzenie spraw naszych Klientów.

Wiodącą specjalizacją Kancelarii jest prawo medyczne, prawo w medycynie estetycznej i kosmetologii.

Kancelaria broni interesów Klientów w procesach cywilnych i karnych związanych z błędami lekarskimi, tj. błędami podczas operacji, błędami w diagnozie, nierozpoznaniu chorób i schorzeń, błędami przy porodzie. Kancelaria w swoim dorobku posiada wiele spraw medycznych zakończonych wygraną z bardzo wysokim odszkodowaniem i zadośćuczynieniem. W sprawach medycznych występujemy również przed Okręgowym Rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej, Rzecznikiem Praw Pacjenta oraz Wojewódzkimi Komisjami do Spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych.

Znajomość branży medycyny estetycznej, kosmetologii i branży beauty, pozwala nam z sukcesami prowadzić sprawy związane z wykonywanymi zabiegami upiększającymi tj. zabiegami wstrzykiwania botoksu, wypełniania zmarszczek kwasem, liposukcji (odsysania tłuszczu), powiększania ust i piersi, depilacją laserową i poparzeniem podczas niej, jak również źle wykonanym makijażem permanentnym.

Kancelaria specjalizuje się również w sprawach o rozwód i podział majątku, które dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pełnemu zaangażowaniu prowadzi bardzo skutecznie.

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.