Adwokat do spraw błędów medycznych Zabrze

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Zabrzu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szanowni Państwo,

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych. Chciałabym zaoferować swoje usługi wszystkim mieszkańcom Zabrza, którzy zostali poszkodowani przez niewłaściwe postępowanie personelu medycznego.

W mojej pracy zawsze stawiam na rzetelność, skrupulatność i pełne zaangażowanie w sprawę mojego klienta. W przypadku błędów medycznych często chodzi o skomplikowane i trudne do udowodnienia fakty, dlatego zawsze dokładnie analizuję każdą sprawę, zbieram niezbędne dowody i pracuję na rzecz uzyskania jak najlepszego wyniku dla mojego klienta.

Moją ofertę kieruję do osób, które z powodu błędów medycznych doświadczyły cierpienia, bólu, niepełnosprawności lub trwale ograniczonej zdolności do pracy. W mojej pracy nieustannie dążę do ochrony praw moich klientów i uzyskania dla nich należnego zadośćuczynienia oraz odszkodowania.

Zapewniam, że każdą sprawę traktuję indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzę z empatią i zrozumieniem dla jego sytuacji. Staram się również utrzymać ciągłą komunikację z klientem, informując go o postępie sprawy i doradzając w kwestiach prawnych.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w sprawie błędów medycznych, zachęcam do skorzystania z moich usług. Zapewniam, że podejmę wszelkie działania, aby zapewnić Państwu pomoc i uzyskanie należnych odszkodowań i zadośćuczynień.

 

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl