Adwokat do spraw błędów medycznych Wrocław

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych we Wrocławiu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szukasz doświadczonej adwokatki w sprawach błędów medycznych we Wrocławiu? Mam przyjemność przedstawić Ci moją ofertę.

Jestem specjalistką w dziedzinie prawa medycznego i mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących błędów medycznych. Moją misją jest zapewnienie Ci najwyższej jakości usług prawnych oraz ochrona Twoich praw w sytuacji, gdy doświadczyłeś niewłaściwej opieki medycznej.

Moja kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawno-medyczną, która obejmuje m.in.:

  • analizę dokumentacji medycznej,
  • weryfikację zasadności roszczeń,
  • negocjacje z przedstawicielami placówek medycznych,
  • reprezentację przed sądem.

Zajmuję się sprawami dotyczącymi błędów medycznych w różnych dziedzinach medycyny, takich jak chirurgia, ginekologia, pediatria czy neurologia. Jako adwokatka jestem w stanie zapewnić Ci kompleksową pomoc prawną na każdym etapie postępowania.

W swojej pracy kładę nacisk na indywidualne podejście do klienta i zapewnienie mu pełnej informacji na temat postępowania. Zawsze staram się osiągnąć dla mojego klienta najlepszy możliwy wynik, uwzględniając jego potrzeby i cele.

Jeśli doświadczyłeś błędu medycznego we Wrocławiu lub okolicach, skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i zaproponuję najlepsze rozwiązanie dla Twojej sprawy. Zapewniam poufność i profesjonalizm w każdej sytuacji.

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl