Adwokat do spraw błędów medycznych Toruń

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Toruniu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jesteśmy kancelarią adwokacką specjalizującą się w reprezentowaniu klientów w sprawach błędów medycznych. Dla naszych klientów z Torunia oferujemy kompleksową pomoc prawną w zakresie dochodzenia roszczeń związanych z nieprawidłowościami w opiece medycznej.

Nasza adwokatka posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z błędami medycznymi. Współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin medycyny, dzięki czemu mamy wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego reprezentowania naszych klientów.

Oferujemy bezpłatną konsultację wstępną, podczas której nasza adwokatka oceni szanse powodzenia sprawy i przedstawi możliwe scenariusze postępowania. Następnie omówimy z klientem warunki współpracy i ustalimy wysokość wynagrodzenia za prowadzenie sprawy.

Jesteśmy świadomi, że dochodzenie roszczeń związanych z błędami medycznymi jest procesem czasochłonnym i wymagającym dużej wiedzy prawniczej i medycznej. Dlatego zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę, w tym m.in. zbieranie dokumentów medycznych, przeprowadzenie ekspertyz oraz negocjacje z ubezpieczycielem.

Gwarantujemy naszym klientom indywidualne podejście i pełną dyskrecję. Jesteśmy zawsze dostępni dla naszych klientów i służymy im pomocą na każdym etapie prowadzenia sprawy.

Jeśli szukają Państwo doświadczonej i skutecznej adwokatki do prowadzenia spraw związanych z błędami medycznymi, to zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że dzięki naszej pomocy, uzyskacie Państwo należne Wam odszkodowanie.

 

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl