Adwokat do spraw błędów medycznych Śląsk

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych na Śląsku?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych. Chętnie pomogę klientom w całym regionie Śląska, którzy doświadczyli szkód wynikających z opieki medycznej.

Wieloletnie doświadczenie w pracy nad tego rodzaju sprawami pozwala mi na skuteczne i profesjonalne reprezentowanie klientów przed sądem oraz innych instytucjami. Zawsze stawiam na indywidualne podejście do każdej sprawy i dokładnie analizuję sytuację, aby wypracować najlepsze rozwiązania.

Moje usługi obejmują między innymi:

  1. Ocena szkód wynikających z błędów medycznych – analiza dokumentów medycznych, wywiad z klientem, wstępna weryfikacja prawna.

  2. Reprezentowanie klienta w rozmowach z ubezpieczycielem lub przedstawicielami placówki medycznej – w celu wypracowania porozumienia w sprawie odszkodowania lub zadośćuczynienia.

  3. Przygotowywanie i składanie pozwów oraz innych dokumentów procesowych w imieniu klienta – w celu dochodzenia swoich praw przed sądem.

  4. Rekomendacje ekspertów medycznych – z myślą o wykazaniu związku przyczynowo-skutkowego między błędem medycznym a szkodą poniesioną przez klienta.

  5. Pełne wsparcie prawnicze w trakcie procesu – na każdym etapie postępowania sądowego, aż do uzyskania ostatecznego rozstrzygnięcia.

Jeśli doświadczyłeś szkody wynikającej z błędu medycznego, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać profesjonalną pomoc i reprezentację prawną. Gwarantuję skuteczność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

 

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl