Adwokat do spraw błędów medycznych Rzeszów

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Rzeszowie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych i chciałabym zaproponować swoje usługi klientom z Rzeszowa.

Rozumiem, że doznanie szkody w wyniku błędu medycznego może być traumatycznym doświadczeniem dla każdej osoby. Dlatego też, jako adwokatka, moim celem jest zapewnienie klientom pełnego wsparcia, pomocy w uzyskaniu rekompensaty za poniesione szkody i ochrony ich praw.

Oferuję indywidualne podejście do każdej sprawy, wnikliwe zbadanie jej okoliczności oraz przygotowanie skutecznej strategii obrony. Moja wiedza i doświadczenie pozwala mi na skuteczne reprezentowanie klientów przed sądem oraz negocjowanie ugód z instytucjami medycznymi.

W ramach mojej usługi oferuję:

  1. Konsultacje prawne w zakresie spraw błędów medycznych, podczas których przeanalizujemy okoliczności sprawy i określimy możliwości jej rozwiązania.

  2. Wsparcie w zbieraniu dokumentacji medycznej oraz jej analizie, by móc dokładnie ocenić stan faktyczny sprawy.

  3. Opracowanie skutecznej strategii obrony, obejmującej negocjacje z instytucją medyczną oraz reprezentowanie klienta w procesie sądowym.

  4. Stałą komunikację ze mną jako adwokatem, by mieć dostęp do informacji o postępach w sprawie oraz by móc w każdym momencie zadać pytanie lub uzyskać poradę.

Jestem przekonana, że moja wiedza i doświadczenie pozwolą mi na skuteczne reprezentowanie Państwa interesów w sprawach błędów medycznych. Zachęcam do skorzystania z mojej usługi i skontaktowania się ze mną w celu omówienia szczegółów.

 

 

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl