Adwokat do spraw błędów medycznych Radom

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Radomiu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szanowni Państwo,

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach dotyczących błędów medycznych. Oferuję swoje usługi klientom z Radomia, którzy zostali poszkodowani w wyniku nieprawidłowej opieki medycznej.

Błędy medyczne to trudny temat, z którym często nie radzą sobie osoby, które padły ofiarą takiej sytuacji. Dlatego też, jako adwokatka, staram się zawsze działać w sposób profesjonalny, empatyczny i zrozumiały dla moich klientów.

Moja praca polega na pomocy w uzyskaniu odszkodowania za szkody, jakie zostały wyrządzone przez personel medyczny. Pomagam również w dochodzeniu zadośćuczynienia za doznaną krzywdę i ból oraz w uzyskaniu zwrotu poniesionych kosztów leczenia.

W mojej pracy kładę szczególny nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta oraz na pełne zrozumienie jego sytuacji. Dzięki temu, staram się pomóc swoim klientom jak najlepiej i w sposób, który najlepiej odpowiada ich potrzebom.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w tak trudnym temacie jak błędy medyczne, zapraszam do kontaktu ze mną. Gwarantuję pełne zaangażowanie w Państwa sprawę oraz profesjonalne doradztwo i reprezentowanie przed sądem.

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl