Adwokat do spraw błędów medycznych Opolskie

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Opolskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szanowni Państwo,

Jeśli poszukujecie profesjonalnej pomocy prawnej w sprawach błędów medycznych, to zapraszam do skorzystania z moich usług. Jako doświadczona adwokatka, specjalizuję się w prowadzeniu spraw związanych z odszkodowaniami za błędy medyczne w województwie opolskim.

W ramach moich usług oferuję:

  1. Bezpłatną konsultację – spotkanie w celu omówienia Państwa sytuacji oraz określenia możliwości dochodzenia roszczeń i kosztów prowadzenia sprawy.

  2. Pomoc w dochodzeniu odszkodowań – zajmuję się kompleksowym prowadzeniem spraw o odszkodowania z tytułu błędów medycznych, w tym negocjowaniem z ubezpieczycielami oraz reprezentowaniem klientów przed sądem.

  3. Indywidualne podejście do każdej sprawy – analizuję każdą sprawę z osobna, uwzględniając jej specyfikę i potrzeby klienta.

  4. Wysoka jakość usług – moje doświadczenie i specjalizacja w sprawach błędów medycznych gwarantują profesjonalne i skuteczne działania.

  5. Konkurencyjne stawki – oferuję uczciwe i konkurencyjne ceny za moje usługi, zawsze uzgadniane z klientem przed rozpoczęciem pracy.

Wierzę, że dzięki mojej pomocy będziemy w stanie uzyskać dla Państwa sprawiedliwe odszkodowanie za poniesione szkody w wyniku błędów medycznych. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia konsultacji.

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl