Adwokat do spraw błędów medycznych Mazowieckie

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Mazowieckiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych. Chciałabym zaoferować Państwu swoją pomoc i wsparcie w przypadku doznania szkody w wyniku niewłaściwej opieki medycznej.

Jeśli jesteście mieszkańcami województwa mazowieckiego i doznaliście szkody w wyniku błędu medycznego, to jesteście we właściwym miejscu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu pacjentów w tego typu sprawach, zarówno przed sądami cywilnymi, jak i administracyjnymi.

W ramach mojej oferty, zapewniam kompleksowe wsparcie prawnicze, obejmujące przede wszystkim:

  • analizę dokumentacji medycznej oraz ocenę zasadności dochodzenia roszczeń,
  • doradztwo w zakresie postępowania z ubezpieczycielami oraz negocjacji warunków ugody,
  • reprezentację przed sądem w przypadku konieczności dochodzenia roszczeń w drodze postępowania sądowego,
  • indywidualne podejście do każdej sprawy oraz troskę o Państwa interesy.

Wierzę, że moje doświadczenie i wiedza pozwolą na uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów w Państwa sprawach. Zawsze stawiam na jakość świadczonych usług, dlatego oferuję Państwu także atrakcyjne warunki finansowe, w tym możliwość rozliczenia się w formie wynagrodzenia uzależnionego od uzyskanego wyniku.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną konsultację, w trakcie której omówimy szczegóły i przedyskutujemy najlepsze rozwiązania dla Państwa sprawy.

 

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl