Adwokat do spraw błędów medycznych Małopolska

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Małopolsce?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych. Chcę zaoferować swoje usługi klientom z Małopolski, którzy zostali poszkodowani w wyniku błędu lekarskiego.

Mój zespół i ja posiadamy szerokie doświadczenie w reprezentowaniu klientów w takich sprawach i zawsze dążymy do uzyskania dla nich najkorzystniejszego rozstrzygnięcia. Wierzymy, że każda osoba ma prawo do uzyskania rekompensaty za poniesione szkody w wyniku błędu medycznego.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę prawną, obejmującą m.in.:

  • Analizę dokumentacji medycznej w celu ustalenia czy doszło do błędu medycznego,
  • Pomoc w uzyskaniu ekspertyzy medycznej potwierdzającej popełnienie błędu,
  • Przygotowanie wniosku o odszkodowanie oraz reprezentację w postępowaniach przed sądami i organami administracyjnymi,
  • Negocjacje z ubezpieczycielem lub inną stroną w celu uzyskania jak najwyższej rekompensaty.

Naszym celem jest, aby klienci czuli się pewni i zaopiekowani na każdym etapie postępowania. Zawsze staramy się osiągnąć porozumienie pozasądowe, jednak w przypadku konieczności przeprowadzenia procesu sądowego, będziemy reprezentować Państwa interesy na każdym etapie postępowania.

Jeśli uważają Państwo, że zostaliście poszkodowani w wyniku błędu medycznego, to zapraszam do skorzystania z moich usług. Jesteśmy dostępni przez cały tydzień, a nasze konsultacje są zawsze poufne.

 

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl