Adwokat do spraw błędów medycznych Lubelskie

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Lubelskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szanowni Państwo,

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych, prowadzącą kancelarię prawną w Lublinie. Chciałabym zaproponować swoją pomoc osobom, które doświadczyły krzywdy w wyniku nieodpowiedniej opieki medycznej na terenie województwa lubelskiego.

W mojej pracy kładę duży nacisk na indywidualne podejście do każdej sprawy, co pozwala mi na uzyskanie najlepszych efektów dla moich klientów. Moje doświadczenie w prowadzeniu spraw o błędy medyczne obejmuje zarówno postępowania przed sądami powszechnymi, jak i przed sądami dyscyplinarnymi dla lekarzy i innych pracowników służby zdrowia.

Podejmując współpracę ze mną, możecie Państwo liczyć na kompleksową obsługę, począwszy od wstępnej konsultacji i analizy dokumentów medycznych, aż po reprezentację przed sądem i pomoc w uzyskaniu odszkodowania za poniesione szkody.

W ramach mojej oferty proponuję:

  • Profesjonalną i kompleksową pomoc w dochodzeniu roszczeń z tytułu błędów medycznych,
  • Indywidualne podejście do każdej sprawy, w tym dokładną analizę dokumentacji medycznej oraz wywiad z lekarzem specjalistą,
  • Przedstawienie Państwu możliwości prawnych oraz ocena szansy na uzyskanie odszkodowania,
  • Pełne wsparcie w procesie dochodzenia roszczeń, w tym reprezentację przed sądem,
  • Udział w negocjacjach z ubezpieczycielami i innymi instytucjami, w celu uzyskania jak najwyższej kwoty odszkodowania.

Cena za prowadzenie sprawy zostanie ustalona indywidualnie, uwzględniając jej stopień skomplikowania oraz koszty związane z procesem sądowym. Gwarantuję jednak, że moje wynagrodzenie będzie adekwatne do poziomu świadczonej pomocy oraz osiągniętych wyników.

Jeśli doświadczyli Państwo krzywdy w wyniku błędów medycznych, zapraszam do kontaktu. Wspólnie będziemy mogli osiągnąć najlepsze wyniki.

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl