Adwokat do spraw błędów medycznych Łódź

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Łodzi?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych i chciałabym zaoferować moje usługi dla klientów z Łodzi.

Posiadam bogate doświadczenie w reprezentowaniu pacjentów, którzy ucierpieli z powodu błędów popełnionych przez personel medyczny, takie jak np. nieprawidłowo postawione diagnozy, niewłaściwe leczenie czy błędy podczas operacji. Pracuję z pasją i zaangażowaniem, aby uzyskać dla moich klientów najlepsze możliwe wyniki.

Moja oferta skierowana jest do osób, które doświadczyły błędów medycznych w Łodzi i szukają wsparcia w dochodzeniu swoich praw. W ramach moich usług zapewniam pełną reprezentację prawną, w tym analizę dokumentacji medycznej, prowadzenie negocjacji z ubezpieczycielem oraz ewentualną reprezentację przed sądem.

W przypadku błędu medycznego, czas jest kluczowy, dlatego też oferuję szybką i skuteczną reakcję na Państwa zapytania oraz jak najszybsze przeprowadzenie analizy dokumentacji medycznej.

Jako adwokatka z pasją, stawiam na indywidualne podejście do każdej sprawy i zaangażowanie w każdym etapie procesu. Moim celem jest uzyskanie dla klientów jak najwyższego odszkodowania oraz zapewnienie sprawiedliwości i ochrony praw pacjentów.

Zapraszam do skorzystania z moich usług, aby uzyskać profesjonalną pomoc w sprawach błędów medycznych. Można się ze mną skontaktować przez telefon lub e-mail. Jestem do Państwa dyspozycji i chętnie pomogę w rozwiązaniu Państwa problemów prawnych.

 
 
 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl