Adwokat do spraw błędów medycznych Kujawsko-Pomorskie

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Kujawsko – Pomorskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych. Z wielką przyjemnością oferuję moje usługi dla klientów z województwa kujawsko-pomorskiego.

Wiemy, że błędy medyczne mogą mieć poważne skutki dla pacjentów i ich rodzin, zarówno fizyczne, jak i finansowe. Dlatego moim celem jest zapewnienie profesjonalnej pomocy i ochrony prawnej dla każdego, kto ucierpiał w wyniku zaniedbań ze strony personelu medycznego.

Moje doświadczenie w dziedzinie prawa medycznego oraz moja praca z wieloma klientami pozwoliły mi zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do reprezentowania swoich klientów w skomplikowanych sprawach medycznych. Moje podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, analizie dokumentacji medycznej oraz wnikliwej analizie przypadku, aby zapewnić jak najlepszą obronę.

Oferuję szeroki zakres usług związanych z błędami medycznymi, w tym:

  • Doradztwo prawne i wsparcie w dochodzeniu roszczeń
  • Przygotowanie dokumentacji medycznej i prowadzenie spraw sądowych
  • Negocjacje z ubezpieczycielami i innymi podmiotami odpowiedzialnymi za szkody

Zawsze staram się działać w najlepiej interesie swoich klientów i zdobywać dla nich jak najwyższe odszkodowania. Dlatego też, jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie błędu medycznego, zachęcam do skontaktowania się ze mną. Razem będziemy walczyć o uzyskanie sprawiedliwości i ochronę Twoich praw.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług i pozostaję do Państwa dyspozycji w każdej kwestii związanej z błędami medycznymi.

 

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl