Adwokat do spraw błędów medycznych Gliwice

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Gliwicach?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

 

Szanowni Państwo,

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych i chciałabym oferować moje usługi klientom z Gliwic i okolic.

Jako adwokatka, posiadam szerokie doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sprawach związanych z błędami medycznymi. Współpracuję z ekspertami z różnych dziedzin medycyny, którzy pomagają mi w analizie przypadków i opracowaniu skutecznej strategii obrony. Moim celem jest osiągnięcie najlepszych wyników dla moich klientów poprzez zdobywanie informacji i dowodów, a także skuteczne negocjowanie rozwiązań z przedstawicielami strony przeciwnej.

Jako adwokatka dla spraw błędów medycznych, oferuję Państwu kompleksowe wsparcie w zakresie:

  1. Analizy dokumentacji medycznej i zbierania niezbędnych dowodów.
  2. Oceny szkody i szacowania roszczeń.
  3. Przygotowania skutecznej strategii obrony i reprezentacji klienta w sądzie.
  4. Skutecznego negocjowania porozumień z przedstawicielami strony przeciwnej.

Jako adwokatka zawsze stawiam na pierwszym miejscu interesy moich klientów i dbam o ich dobre imię. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu w zakresie błędów medycznych, jestem w stanie pomóc Państwu w uzyskaniu należnego odszkodowania za doznane szkody.

Jeśli szukają Państwo adwokata do spraw błędów medycznych w Gliwicach i okolicach, zapraszam do kontaktu ze mną. Jestem gotowa pomóc Państwu w każdej sytuacji i zagwarantować Państwu najlepsze wsparcie w procesie dochodzenia swoich praw.

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl