Adwokat do spraw błędów medycznych Gdynia

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Gdyni?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jeśli doświadczyli Państwo błędu medycznego, wiemy jak stresujące i frustrujące może to być. Jesteśmy zespołem doświadczonych adwokatów specjalizujących się w reprezentowaniu klientów w sprawach błędów medycznych i chcielibyśmy zaoferować naszą pomoc.

Nasza kancelaria adwokacka działa na terenie Gdyni i od wielu lat pomaga klientom w prowadzeniu procesów sądowych i negocjacjach z instytucjami medycznymi. Wierzymy, że każdy pacjent ma prawo do najwyższej jakości opieki medycznej i jesteśmy gotowi walczyć o to, by to prawo było respektowane.

Nasi adwokaci są ekspertami w dziedzinie błędów medycznych i mają wiedzę i doświadczenie potrzebne do skutecznej reprezentacji klientów w sprawach takich jak: niewłaściwe diagnozy, błędy operacyjne, zaniedbania medyczne, nieprawidłowe leczenie czy błędy farmaceutyczne.

Zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie i indywidualne podejście do każdej sprawy. Rozumiemy, że każda sytuacja jest inna i wymaga szczegółowego podejścia. Dlatego też, nasze usługi są dostosowane do potrzeb i wymagań każdego klienta.

Nasza kancelaria oferuje konsultacje, podczas których omówimy Państwa sytuację i przedstawimy naszą strategię działania. Jesteśmy gotowi do negocjacji z instytucjami medycznymi i podejmiemy się prowadzenia procesu sądowego, jeśli będzie to konieczne.

Jeśli doświadczyli Państwo błędu medycznego, skontaktujcie się z nami, a my pomożemy Państwu uzyskać należne odszkodowanie i sprawiedliwość.

 

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl