Adwokat do spraw błędów medycznych Dolnośląskie

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Dolnośląskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach dotyczących błędów medycznych. Z wielką determinacją i pasją pomagam klientom w walce o ich prawa i odszkodowania za poniesione straty w związku z błędami medycznymi. W ofercie skierowanej do klientów z województwa dolnośląskiego, proponuję kompleksową obsługę prawną w przypadkach błędów medycznych.

Moje doświadczenie w dziedzinie prawa medycznego pozwala mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wspieram klientów od samego początku sprawy, pomagając w zebraniu dokumentacji medycznej, przeprowadzeniu wstępnej analizy sprawy oraz w wyznaczeniu optymalnej strategii postępowania. Współpracuję z najlepszymi ekspertami medycznymi, którzy pomagają mi w analizie przypadków oraz w przygotowaniu opinii dla sądu.

W przypadku błędów medycznych bardzo ważne jest zachowanie terminów, dlatego też gwarantuję klientom szybką i skuteczną obsługę prawną. Działam sprawnie i efektywnie, aby uzyskać dla klientów jak najwyższe odszkodowania oraz zadośćuczynienia.

W ramach swojej oferty adwokackiej, zajmuję się m.in.:

  • Reprezentacją klientów w sporach związanych z błędami medycznymi,
  • Pomocą w uzyskaniu odpowiednich dokumentów medycznych,
  • Współpracą z najlepszymi ekspertami medycznymi,
  • Opracowaniem strategii postępowania w sprawach błędów medycznych,
  • Pomocą w negocjacjach z ubezpieczycielami i szpitalami,
  • Rekomendacją najlepszych kancelarii odszkodowawczych oraz notariuszy.

Moje usługi są dostępne dla klientów z województwa dolnośląskiego. Zapewniam pełną dyskrecję oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług adwokackich.

 

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl