Adwokat do spraw błędów medycznych Bytom

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Bytomiu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jesteś poszkodowanym w wyniku błędu medycznego w Bytomiu? Potrzebujesz pomocy w walce o odszkodowanie i uzyskaniu sprawiedliwości? Jestem do Twojej dyspozycji!

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych, świadczącą swoje usługi w Bytomiu i okolicach. Moim celem jest zapewnienie moim klientom najwyższej jakości wsparcia prawnego w trudnym procesie dochodzenia swoich praw.

W swojej praktyce zawodowej zajmuję się zarówno sporami sądowymi, jak i pozasądowymi, a moje doświadczenie obejmuje szeroki zakres spraw związanych z błędami medycznymi. Dzięki temu, że stale śledzę zmieniające się przepisy prawa oraz aktualne orzecznictwo sądowe, jestem w stanie zapewnić moim klientom skuteczną reprezentację.

Jeśli doszło do błędu medycznego, jestem gotowa pomóc w uzyskaniu odszkodowania za poniesione szkody, w tym koszty leczenia, utracone zarobki, ból i cierpienie oraz inne straty wynikające z błędu lekarskiego. Przygotuję również kompleksową dokumentację oraz zapewnię pomoc w kontaktach z instytucjami medycznymi i ubezpieczycielami.

Podejmując współpracę ze mną, możesz być pewien, że Twoja sprawa zostanie poprowadzona z należytą starannością i profesjonalizmem. Gwarantuję pełną dyskrecję oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na spotkanie, podczas którego szczegółowo omówimy Twoją sytuację oraz przedyskutujemy możliwe rozwiązania. Jestem gotowa działać w Twoim interesie i pomóc Ci w uzyskaniu należnych Ci praw i odszkodowania.

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl