Adwokat do spraw błędów medycznych Bielsko-Biała

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Bielsku-Białej?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Witaj w Kancelarii Adwokackiej – specjalizujemy się w reprezentowaniu klientów w sprawach błędów medycznych. Nasze doświadczenie i wiedza pomogą Ci w dochodzeniu roszczeń w związku z niewłaściwym postępowaniem lekarskim.

Nasza adwokatka posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów w Bielsku-Białej i okolicach w sprawach błędów medycznych. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdej sprawy i dbamy o to, by klient był zawsze poinformowany o postępowaniu w jego sprawie.

W naszej kancelarii oferujemy kompleksową pomoc prawną w zakresie błędów medycznych, w tym:

  1. Analiza dokumentacji medycznej w celu ustalenia przyczyn niewłaściwego postępowania lekarskiego.

  2. Współpracę z ekspertami medycznymi w celu zbadania sytuacji i wskazania odpowiedzialności lekarza lub personelu medycznego.

  3. Pomoc w dochodzeniu roszczeń z tytułu szkody poniesionej przez pacjenta w związku z błędem medycznym, w tym m.in. odszkodowań za utracone zarobki, koszty leczenia i rehabilitacji, a także zadośćuczynienia za ból i cierpienie.

  4. Reprezentowanie klientów przed sądami i organami administracyjnymi w sprawach błędów medycznych.

Jesteśmy świadomi, że każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego oferujemy bezpłatną konsultację w celu omówienia Twojej sprawy i wskazania możliwych działań prawnych.

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie błędów medycznych w Bielsku-Białej lub okolicach, skontaktuj się z nami. Nasza adwokatka pomoże Ci w uzyskaniu należnego odszkodowania i zadośćuczynienia za poniesione straty.

 

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.